Naše vitálne komponenty 

PRO VITAL


prirodzene posilňuje imunitný systém

Sila, radosť zo života, vitalita - kľúčom je fungujúci imunitný systém. U ľudí aj u zvierat. Každý, kto má holistický pohľad na výživu, bude prikladať dôležitosť prirodzenému posilneniu imunitného systému.
Vyvážené recepty, ktoré sa vyhýbajú nedostatku, sú jednou stranou. Ďalším je tréning imunitnej obrany. Granule BELCANDO® s produktom ProVital ponúkajú prírodné zložky kvasníc, ktoré stimulujú imunitný systém vášho psa podobným spôsobom ako rôzne plesňové štruktúry, ktoré divoký pes absorbuje vo svojom prirodzenom prostredí. Výsledkom je dobre stimulovaný obranný systém.
Obzvlášť vhodné pre šteniatka a mladé psy, ktorých imunitný systém sa iba buduje. Tiež pre staršie zvieratá s obmedzenou metabolickou aktivitou a pre psy s nepatrným pohybom vo voľnej prírode.
ProVital je v nasledovných druhoch BELCANDO®: Puppy Granula-Start, Puppy Gravy, Junior GF Hydina, Junior Lamb & Rice, Junior Maxi, Senior Sensitive, Finest Croc, Finest GF Lamb, Finest GF Salmon, Finest Light. 

ProAgil


pre aktívny život psov v akomkoľvek veku

Život je pohyb a zmena. Funkčné a flexibilné kĺby sú dôležitým predpokladom pre to, aby váš štvornohý priateľ vyrastal zdravo a zostal flexibilný do vysokého veku. Telo potrebuje zdravú chrupavku. Bolo dokázané, že bioaktívne kolagénové peptidy získané zo želatíny zvyšujú zásobovanie aminokyselín a podporujú zdravý vývoj kostí a kĺbov. Takto môžete zabrániť degeneratívnym ochoreniam kĺbov.
Dôležité pre psov s alergiou: špeciálny proces štiepi želatínový proteín do tej miery tak, že nespôsobuje alergickú reakciu. ProAgil je obzvlášť užitočný u rastúcich psov a starších psov, u psov u ktorých je zvýšené riziko osteoartritídy. Približne 90% všetkých psov starších ako päť rokov trpí problémami s kĺbmi!
 ProAgil používame v nasledujúcich druhoch BELCANDO®: Puppy Granula-Start, Puppy Gravy, Junior GF Hydina, Junior Lamb & Rice, Junior Maxi, Senior Sensitive, Adult Active, Adult Power.